Надання інформації із ЄДР (ЄДРПОУ)

    Виконання Вашого замовлення здійснюється у максимально короткий термін (2-3 годин), а отримані документи доставляються за вказаною Вами адресою.

- Отримання Виписки із ЄДР                - 200грн.

- Отримання Витягу із ЄДР                   - 150грн.

- Отримання Довідки із ЄДР                 - 170грн.

- Підтвердження діяльності (форма 6)    - 150грн.

     Зазначена вартість включає в себе офіційні платежі, які ми проводимо у банку, а також доставку документів за вказаною Вами адресою.


     Наказом Міністерства юстиції України від 14.12.2012 № 1846/5З затверджено «Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», (далі – Порядок), з метою забезпечення органів державної влади, а також учасників цивільного обороту достовірною інформацією про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

     Відповідно до Порядку, відомості із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (далі – ЄДР) надаються у вигляді:

 1. виписки з Єдиного державного реєстру (далі – виписка з ЄДР або виписка з ЄДРПОУ);
 2. витягу з Єдиного державного реєстру (далі – витяг з ЄДР або витяг з ЄДРПОУ);
 3. довідки про наявність або відсутність в Єдиному державному реєстрі інформації, яка запитується (далі – довідка з ЄДР або довідка з ЄДРПОУ).

     Згідно абзацу 2 частини 1 статті 1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців», (далі – Закон про реєстрацію), виписка  з  ЄДР – це документ, що містить відомості про юридичну особу або її відокремлені підрозділи, або фізичну особу – підприємця та використовується  для їх ідентифікації  під  час  провадження  господарської  діяльності та відкриття  рахунку  в  банку.
Іншими словами – це колишнє свідоцтво про державну реєстрацію юридичної чи фізичної особи-підприємця.

Як отримати виписку з ЄДР?

Для отримання виписки із ЄДР необхідно:

 • запит встановленого зразка (далі – запит);
 • квитанція за отримання виписки із ЄДР з відміткою банку;
 • довіреність (якщо запит подається уповноваженою особою).

Строки чинності виписки із ЄДР законодавством не встановлено.

     Відповідно до пункту 3.1. Порядку, витяг із ЄДР – це документ, що містить відомості з Єдиного державного реєстру про юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців, які є актуальними на дату формування витягу або на дату, визначену запитувачем у запиті, або інформацію про відсутність таких відомостей у цьому реєстрі.

     Згідно пункту 3.3. Порядку, з Єдиного державного реєстру надаються такі види витягів:

 • базовий;
 • розширений;
 • вибірковий;
 • про відокремлений підрозділ юридичної особи.

     У витязі із ЄДРПОУ міститься наступна інформація: повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності; ідентифікаційний код юридичної особи; місцезнаходження юридичної особи; перелік засновників (учасників) юридичної особи; дані про розмір статутного капіталу та розмір часток кожного із засновників (учасників); види економічної діяльності; прізвище, ім'я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи; дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи; дата державної реєстрації; дані про перебування юридичної особи в процесі провадження у справі про банкрутство, санації; дані про перебування юридичної особи в процесі припинення; дата державної реєстрації припинення юридичної особи, підстава для її внесення; інформація про здійснення зв'язку з юридичною особою, а також інша інформація в залежності від виду витягу із ЄДР.

Як отримати витяг з ЄДР?

Для отримання витягу із ЄДР необхідно:

 • запит встановленого зразка;
 • квитанція за отримання витягу із ЄДР з відміткою банку.

Строки чинності витягу із ЄДР законодавством не встановлено.

     Відповідно до пункту 4.1. Порядку, довідка з ЄДР – це документ, що містить відомості про наявність або відсутність в Єдиному державному реєстрі інформації щодо юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців, що є актуальними на дату формування довідки або на дату, визначену запитувачем у запиті.

Як отримати довідку з ЄДР?

Для отримання довідки із ЄДР необхідно:

 1. запит встановленого зразка;
 2. квитанція за отримання довідки із ЄДР з відміткою банку;

Строки чинності довідки із ЄДР законодавством не встановлено.

     Для того, щоб детальніше ознайомитьсь з інформацією, що стосується отримання вищезазначених документів, Вам необхідно зателефонувати за вказаними на сайті контактними номерами телефонів та отримати кваліфіковану консультацію на безоплатній основі.
      Для Вашої зручності, на нашому сайті передбачено функцію «зворотного зв’язку». Вказавши свій контактний номер та ім’я з Вами зв’яжеться спеціаліст відповідальний за даний сектор роботи.

      З метою економії Вашого часу, ви можете заказати будь-який із перелічених вище документів через послугу «onlineзамовлення».

Строк отримання витягу, виписки та довідки із ЄДР становить-                                                    1 день!