Про нас

Справедливість, розсудливість, мудрість.

  Це наша ідеологія.

  Це основні принципи, яким повинен відповідати кожний працівник нашої компанії.

  Дотримання таких засадничих ідей є головним критерієм вибору нових членів команди.

   Де б ти не був, чи на роботі чи на відпочинку, ти зобов’язаний бути:

  • відповідальним;
  • добросовісним;
  • цілеспрямованим;

   Вважаємо, що досягнути мети, виконати завдання, можна тільки завдяки дотриманню цих основоположних ідей.

    Нашим завданням є надання юридичної допомоги шляхом досягнення вершин досвіду та досконалості, що втілюються у наше з Вами надійне партнерство, партнерство заради Успіху.


   Ваше право - наша Юридична допомога!

     Будь-які суспільні відносини, незалежно від їх важливості (чи це проїзд у метро, купівля будинку, створення та управління компанією) в тій чи іншій мірі підлягають правовому регулюванню. На сучасному етапі розвитку суспільства право торкається всіх сфер життя і супроводжує нас протягом усього часу.

   Право – це свого роду гарантія (наприклад у формі Закону).Щоб забезпечити себе від несприятливих наслідків при вчиненні тих чи інших дій та гарантувати належне виконання домовленості, ми укладаємо контракти, договори, угоди, що виступають регуляторами відносин між сторонами, визначають права та обов’язки кожного, встановлюють відповідальність за неналежне виконання умов угоди.

     Право – це захист. Воно встановлює коло тих прав, свобод та обов’язків, які повинен дотримуватися кожен із нас. Захищаючи наше здоров’я, честь, гідність, економічну самостійність, плюралізм думок та безліч інших сторін нашого життя, право встановлює заборону іншим посягати на ці цінності.

     Право – це свобода, а не обмеження. Розуміючи і знаючи свої права та обов’язки ми тим самим стаємо вільними. Наприклад знаючи свій обов’язок і його виконуючи ми не допускаємо вжиття примусових заходів з боку іншої сторони (уповноважених осіб, органів) в частині виконання свого обов’язку. Отже, ми - вільні.

   Все таки, якщо ми припустимо, що не все врегульовано правом (нормативно-правовими актами, договорами) в силу вступають принципи права, звичаї ділового обороту, аналогії.

     Через багатоманітність правового регулювання суспільних відносин  все складнішим стає механізм правозастосування норм права, не рідко зустрічаються колізії, не відповідності, суперечності, що породжують в свою чергу часті дискусії науковців, юристів-практиків в сфері юриспруденції. Бувають випадки, коли між двома юридично-правильними позиціями перемагає найбільш обґрунтована.

     Отже, закон дозволяє регулювати ті ж самі відносини різними правовими інструментами. Нікого не здивуємо сказавши, що досить часто теорія права не відповідає реаліям правозастосування.