Включення відомостей про юридичну/фізичну особу-підприємця

     На підставі наказу Головного управління юстиції у м. Києві № 807 від 28.04.2012 у місті Києві утворено тимчасову міжвідомчу спеціальну комісію з питань проведення інвентаризації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, зареєстрованих до 1 липня 2004 року, відомості про яких на дату завершення процесу включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців не включені до Єдиного державного реєстру.

     Отже,  для того, щоб інформація про Ваше підприємство була зазначена у базі Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, Вам необхідно подати Заяву встановленого зразка та копії установчих документів до Тимчасової міжвідомчої комісії. Після розгляду заяви, комісією буде прийнято рішення про надання Вам дозволу на включення у ЄДР безпосередньо в органах державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності.

    Наша команда з радістю надасть Вам необхідну допомогу, що стосується включення відомостей про юридичну особу та включення відомостей про Вас, як фізичну особу-підприємця. 

  Вартість  послуг складає:

- Включення відомостей про юридичну особу    - 500грн.

- Включення відомостей про ФОП                     - 450грн.